novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Zvládá to i-maminka?
Jak získat váhu pod kontrolu

vahaAsi jako většina žen řeším svoji váhu. A že je co řešit. Dvě těhotenství během dvou let prokládané vyčerpávajícím kojením a běžeckými tréninky dokáží s tělem docela zacloumat. Ještě že nemáme inteligentní váhu, která si pamatuje všechny výkyvy a změří vše, od tělesného tuku až po IQ. Vykázala by mě jako statistickou chybu a rychle by přestala spolupracovat.

Celý článek...
 
Slimák k snídani

slimakNový rok začneme hádankou. Kam si musíte zabalit tyto věci: Plovací kruh, sklenici včelího medu, ricinový olej (ten, kterým se mažou motorky), speciální lampičku z teleshoppingu, zrní, hrst kůry z dubu letního a sklenici vepřového sádla? Tipujete „Pustý ostrov“? Tenhle zdánlivě nesmyslný seznam možná oblíbenou dětskou hru připomíná. Správná odpověď ale zní „Do porodnice“.

Celý článek...
 
Ježíšku, příště zůstaň doma!

jekuMilý Ježíšku, prý není normální psát Ti až po Vánocích, ale já musím. Chci Tě poprosit, abys příště radši nikam nejezdil. A hlavně né k nám! Prý plníš všechna přání. Dost o tom po svých zkušenostech pochybuji, ale prosím Tě, nezkaz alespoň tohle! (I když, jak Tě znám, stejně si budeš za rok zase dělat, co chceš.)

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec»

Strana 1 z 8
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop