novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Zdraví a bezpečnost
Chrániče kolen
Středa, 23 Říjen 2013 10:10

Dobry den,

S chrániči kolen jsme velmi spokojeni.Máme desetiměsíčního syna a tyto chrániče mu dáváme denně, Hlavně když jdeme na písek nebo leze po zahradě. Chrání tím tepláčky i svá kolínka, pěkně drží, dítě si je samo nesundá, takže ideál! Tohoto pomocníka doporučujem na pískovišti i dalším maminkám, některé je viděly poprvé a moc se jim takový pomocník líbil.

S pozdravem a pranim hezkeho dne

Putera Petr

 

 
Nočník MÉĎA
Čtvrtek, 17 Říjen 2013 13:59

Na Vánoce 2012 (bude to již rok!) jsme dostali pod stromeček milé překvapení v podobě nočníčku Méďa, který nám udělal opravdu velikou radost!

Je opravdu super!! Krásně drží, nekroutí se jako ty obyčejné levné. Opravdu je kvalitní! Líbí se mi, že se hlavička medvídka dá otáčet a líbí se to i Vojtíškovi, který si na nočníčku krásně lebedí.

Jen si ho občas plete s odrážedlem a snaží se nožičkama posunovat. Když mu to nejde, tak se pak hrozně vzteká, což mě opravdu vždycky rozesměje.

Musím pochválit, že je u nočníku i víčko a miska, která se dá lehce vyndat a nemusí se čistit úplně celý méďa.

Má opěrátko, takže se nemusím bát, že by malý nějak ztrácel rovnováhu.

Hodně je pro mě důležité že jsou výrobky Farlin atestovány a opravdu kvalitní! Rozhodně budu dávat přednost této značce před jinýma! Můžu ji jen doporučit! Určitě s touto značkou počítám i

při druhém miminku!


 
Nosní odsávačka hadičková

FotoPřed nedávnem jsme si pořídili Vaši odsávačku a můžu ji jen a jen doporučit ostatním maminkám pro svá miminka. Byla jsem velice spokojená. Hadička je na kraji nosu, takže se nemůže poškodit nosík našeho ročního Vojtíška. I on je při odsávání mnohem klidnější než s původní hadičkovou odsávačkou. Jedinou drobnost bych uvítala: Hadičky mi připadají krátké, ale to jde asi jen o zvykSmile. Ale věřím tomu, že až se nám poštěstí druhé miminko, tak vyzkoušíme i další řadu Vašich výrobků.

Lucie Šloufová se synem Vojtíškem

 
Vodítko na dítě

S vodítkem Farlin jsem opravdu moc spokojená. Tomášek venku běhá, nechce chodit za ruku, takže na vodítku nemám strach, že seběhne z chodníku. Lépe se uhlídá, a navíc nemusím být tak ohnutá. Ještě by se hodil „košík", protože dává všechno do pusySmile.

Iva Suková se synem Tomáškem Vysušilem

 
Chrániče na kolena

nkolenky-_e-mailJelikož naše dcera je malá neposeda a leze opravdu stále a rychle, dostávalo její oblečení i kolínka pořádně zabrat. Koupila jsem jí tedy chrániče na kolena, což je báječná věc pro malého "lezoně". Ochrání v zimním období oblečení, na které se dá lehce navléknout, a v teplejším období, kdy miminko leze "na lehko", chrání kolínka. Jsou vyrobeny z měkkého příjemného materiálu a snadno se perou. Prostě báječná věcička, bez které se už neobejdeme.

Radka Šefrová s dcerou Emou

 
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop