novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Výživa
Hrníček netekoucí s uchy
Po dobrých zkušenostech s hrníčkem dvojkombinací, na kterém se Ema naučila pít, jsme plynule přešly na netekoucí hrneček. Nejprve jsme ho používaly jako tréninkový hrnek, tedy tak, že jsem vyndala z víčka silikonovou část, takže čaj mohl volně vytékat Emičce do pusy. Asi za 2 dny, kdy si Ema na hrníček zvykla, jsem tam "špuntík" vrátila a Ema musela sát, aby něco teklo.
Celý článek...
 
Kojenecká láhev silikonová

Zasílám fotku svojí dcery Elišky, jak papká ze silikonové láhve od Farlinu. Je pořád kojená a jsem ráda, že existuje tato láhev a já si tak mohu odpočinout a nechat péči taky chvilku na tatínkoviSmile. Jsme s ní moc spokojeni.

Alena Jiráčková s dcerou Eliškou (nyní půl roku stará)
 
Láhev se lžičkou
zavadilov-lhev se likouKdyž Eliška dospěla do věku prvních příkrmů, tak jsem zakoupila láhev se lžičkou, o které jsem se dozvěděla na webových stránkách i-tatínek. Byla jsem velmi mile překvapena tím, jak jsme si ji s Eliškou rychle oblíbili. Pokrm se dá dávkovat podle potřeby, a to lehkým stiskem na láhev. Lžička je z měkkého plastu, který nepoškrábe zevnitř pusinku, jako se to může stát u lžičky kovové.

Celý článek...
 
Kojenecká termoláhev s kelímkem

termoska 1-webTermosku jsme si oblíbili hlavně teď v zimě. Je to vlastně "dospělácká" termoska, ale je vylepšena dudlíkem. My jsme na ni nasadili dudlík ve tvaru bradavky, z kterého Ema pije i doma. Pro větší děti lze používat bez dudlíku. Nápoj se nalije do praktického kelímku, který slouží zároveň jako vrchní uzávěr termosky.

 

Celý článek...
 
Termonádoba
Jelikož jsme aktivní rodina, která často vyráží na výlety, jsme moc rádi, že jsme objevili tuhle skvělou věc. Termonádoba udrží jídlo uvnitř teplé po dlouhou dobu, což oceníme pokaždé, když vyrazíme s dcerou do přírody, kde nejsou mikrovlnné trouby Smile. Ale také třeba na plavání nebo na hřiště.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop