novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Těhotenství
Těhotenský polštářek
farlin_jana_003Těhotenský polštářek je vhodný především k podložení bříška při spaní na boku, je dostatečně měkký i vysoký (úhel). Já si polštářek umísťuji již od podpaždí a pokládám na něj i prso; je dobré si bokem lehnout rovnou na začátek polštářku, aby nebyl cítit přechod, mezi bříškem a polštářkem, polštářek pak také neujíždí. Tuto funkci využívám nejvíce.
Celý článek...
 
Těhotenský polštářek nastavitelný
farlin_jana_001Polštářek se mi zdá nejlepší především na podložení zad; široký je tak akorát na pokrytí bederní oblasti, což je výhodné hlavně na podložení zad v sedě. Druhý polštářek má pak dostatečný odstup, aby mohl mamince posloužit současně na podložení hlavy v oblasti krční páteře (pro vypodložení hlavy vleže je také fajn).
Velmi vhodný je na podložení/přidržení zad v průběhu noci. Polštářky se dají narafičit jako dva válečky za sebou, takže se jejich podpůrná délka zdvojnásobí. Polštářek se dá též umístit při ležení na boku mezi kolena, myslím, že je to pro mnoho maminek příjemné, hlavně ke konci těhotenství nebo když cítí, že se jí začínají v průběhu těhotenství roztahovat kyčle.
Celý článek...
 
Těhotenské podkolenky
braTěhotenské podkolenky a punčocháče jsem začala nosit od 4. měsíce těhotenství a od té doby jsem je z nohou téměř nesundala. Předchozí dvě těhotenství jsem totiž navzdory pravidelnému cvičení trpěla bolestivými křečemi nohou, a teď najednou díky podkolenkám nic. Nyní už jsem v 7. měsíci a nohy mi zatím slouží výborně. Zaplaťpámbů - musím totiž i s rostoucím bříškem běhat za 20měsíčním divochem. Podkolenky obden peru a stále drží tvar a perfektně stahují.

 

Bára Vojtěchová
rehabilitační sestra, tč. na mateřské

 
Těhotenské punčocháče

farlin_jana_013Těhotenské punčocháče jsem zkoušela od 32. týdne těhotenství, materiálově jsou velmi pohodlné, tělo v nich nemá tendenci se zapařovat. Celková komprese mi přijde přiměřená - nestahují příliš, ale ani netlačí, což je myslím také účelem. Viditelné výsledky byly zmenšené otoky ke konci dne hlavně v oblasti kotníků; pohyb vody v těle vzhůru bylo možné pozorovat hlavně po větší námaze i drobně zvětšenými otoky horních končetin - především prstů. Co se krevního oběhu týče, myslím, že i zde je komprese přiměřená a podpůrná.

Pouze si myslím, že v horní části stehen by mohly být punčocháče trochu širší - ale to je pohled české ženy se štíhlými lýtky a tlustšími stehny v oblasti pod zadkemSmile.

Celý článek...
 


Webhosted by Dpoint - web & design $ shop