novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Kojení
Horečka při kojení: Jaké léky jsou vhodné?
Napsal uživatel Filip Svárovský   
Neděle, 09 Duben 2017 22:00
Kojení představuje velmi silný stimul pro vývoj vztahu matky s dítětem a nese s sebou také celou řadu významných zdravotních benefitů pro kojence. Bez závažného důvodu by tedy nemělo být předčasně přerušeno, protože by to pro obě strany mohlo znamenat handicap. O to větší roli pak u kojící ženy hraje správná volba léků při léčbě nejrůznějších onemocnění.
Celý článek...
 
Šest kroků šetrného odstříkávání
Napsal uživatel Filip Svárovský   
Středa, 06 Červenec 2016 21:55

Kojení, při němž miminko saje mateřské mléko přímo z prsu, je nejlepší. Když to ale nejde, přijde na řadu krmení odstříkaným mlékem.

882233

Celý článek...
 
"Kojit" dnes může i tatínek

Nevěříte? Pak tedy vyzkoušejte technologickou novinku - unikátní silikonovou láhev se strečovým dudlíkem, která je dokonalou pomůckou nejen pro maminky, které nekojí, ale i pro ty, které chtějí kojení kombinovat s krmením z láhve. Ze strečového dudlíku totiž miminko saje stejným způsobem jako z matčina prsu. Proto již nemusíte mít strach, že se dítě naučí špatné technice sání a bude pak bradavku odmítat.

Celý článek...
 
Praktický průvodce kojením

O kojení byly v poslední době napsány stovky stránek, nikdo již nepochybuje o tom, že mateřské mléko patří k tomu nejlepšímu, co můžeme svému miminku nabídnout. Většina matek je tak již před porodem rozhodnuta, že bude své miminko kojit. Vždyť je to tak přirozené... Ale ouha, ne každá to nakonec zvládne. V porodnici je to ještě docela snadné, jsou tu sestry, které poradí, další maminky, které přispějí svými zkušenostmi..., ale doma už je maminka na kojení a možné problémy, které mohou nastat, sama. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý, praktický a stručný "manuál" - nejen proč kojit, jak kojit a kdy kojit, ale hlavně co dělat, když... Doufáme, že vám pomůže, pokud by vás něco během prvních dnů či týdnů kojení zaskočilo.

Celý článek...
 


Webhosted by Dpoint - web & design $ shop