novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Hygiena
Dětská vanička exclusive se síťkou

vanika-webVanička je vzhledově velmi pěkná, bytelná, dobře se s ní manipuluje. Prázdná váží tak akorát (ani lehká, ani těžká), lehce se udržuje, je vhodné ji však pravidelně (cca 1x týdně) umýt mycím prostředkem a odstranit tak mastnoty a usazeniny - tvoří se klasický pruh jako na normální vaně či na plastech.

Velikost vaničky odpovídá na pololežící dítě (v síťce) tak do 6 měsíců, pak již musí sedět. Síťka je určitě lepší než lehátko či umělé sedátko, je pružná a propustná. Dobře se udržuje - pere, snadno se uchycuje.

Jana Máslová s dcerou Kristýnkou
 
Kojenecká osuška

Osuška je vyrobena z úžasně měkkého materiálu, skvěle saje a po vyprání je pořád stejně krásná jako před ním. Ema chodí každý týden plavat a tak si ji bereme s sebou. Po plavání ji do ní zabalím, aby jí nebyla zima. Hlavičku schováme do kapucky a pak ji celou osušíme.

Radka Šefrová s dcerou Emou

 
Kartáčky na zoubky - sada

kartek-webSada kartáčků je opravdu univerzální. Od doby, kdy se dásně teprve nalévají a je potřeba je lehce masírovat až po dobu, kdy už jsou zoubky venku a začínáme se učit je čistit. My jsme teď v období něco mezi. Dva zoubky jsou venku a nahoře má Emča dásně hrozně nalité a zoubky jen vykouknout.

Celý článek...
 


Webhosted by Dpoint - web & design $ shop