novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Galerie
Vítězové velké fotosoutěže
114-marketapolcerovaPřesně 274 krásných fotografií se nám sešlo v naší letní soutěži na téma Cestujeme s dětmi. Děti v lese, u moře, na louce, na horách... - je vidět, že i s těmi nejmenšími se dnes dá podnikat ledacos a vyrazit společně na spoustu zajímavých míst. Vybrat 10 nejlepších snímků bylo samozřejmě těžké, ale doufáme, že se nám to nakonec podařilo. Vítězné fotky měly totiž podle nás zkrátka něco "navíc" - především určitou výletní či cestovní "atmosféru".

 

Celý článek...
 
Velká soutěž o multifunkční cestovní postýlku
A je to tady! Léto, dovolené, cestování, výlety... To vše dnes podnikáme samozřejmě společně s dětmi. Proto jsme pro vás připravili velkou fotosoutěž na téma: Cestujeme s dětmi. Pošlete nám fotku z rodinného výletu či z dovolené, které jste absolvovali i se svými malými ratolestmi, a vyhrát můžete jednu z 10 velice atraktivních cen. Absolutní vítěz získá multifunkční cestovní postýlku Farlin v hodnotě 4 144 Kč!
Celý článek...
 
Fotogalerie z Velké fotosoutěže

Milé maminky a hlavně tatínkové! Máme radost, kolik fotografií na téma Péči o miminko u nás zvládá i tatínek dorazilo do naší velké fotosoutěže. Moc vám za ně děkujeme. Je vidět, že tatínkové berou svoji roli odpovědně a se svými dětmi to zkrátka umějí (a co víc, ještě je s nimi velká legrace).

Celý článek...
 


Webhosted by Dpoint - web & design $ shop